KURUMSAL / Hakkımızda

1995 Yılından bu güne otomotiv sektöründe servis ve garaj ekipmanları ile havalı ve mekanik el aletlerinde güvenilir markaları kullanıcılar ile buluşturmayı başarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Dünyaya ve gelişime açık öncü girişimcilik ruhunu amatörce içimizde taşırken tüm çabamız profesyoneller için yenilikler yaratmak
olmuştur.

Vizyonumuz
Sektörümüzde aranan ve teknik destek ihtiyacına cevap verebilen, profesyonellere çözüm ortağı olmayı hedefleyen ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde her noktaya bu çözümlere ulaştırabilen lider bir firma haline gelerek paydaşlarımızla birlikte büyümektir.
Sektörel olarak gelişen tüm inovasyonları paydaşlarımıza ulaştırmak
ve hayatı kolaylaştırmak en temel hedefimizdir.

Misyonumuz
Kaliteden ve yüksek teknolojiden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak 1995 yılında başlayan yolculuğumuzu, servis ve garaj ekipmanları ile havalı ve mekanik el aletlerinde güvenilir markaları kullanıcılar ile buluşturmak ve bu suretle değer yaratmaktır.

Firmamız ileri teknolojiye dayanan , günlük hayatımızın değişen ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler ve yenilikçi ürünler tedarik etmektedir.Profesyonellerin problemlerini yaratıcı ürünler ile çözerek dünya standartlarındaki ürünleri rekabetçi şartlarda sunmak üzere varız.

Hayatı kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet anlayışı ile sunmak misyonumuzdur.

1995 Yılından bu güne otomotiv sektöründe servis ve garaj ekipmanları ile havalı ve mekanik el aletlerinde güvenilir markaları kullanıcılar ile buluşturmayı başarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

HIZLI ERİŞİM
ADRES
FERHATPAŞA MAH. 37. SOKAK BINA NO:24 34888 ATAŞEHİR - ISTANBUL
 
TELEFON
+90 216 232 31 00
 
ELEKTRONİK

Copyright © 2018 GAV Profesyonel El Aletleri - Tüm Hakları Saklıdır.